Contactați-ne cu încredere!

Echipa de profesioniști Popeci Auto va așteaptă.

Specialist Piese Schimb Căpraru Alina

Specialist Piese Schimb si Accesorii
Passenger Cars Parts, Trucks Parts

Limbi străine::
Engleză, Română

alina.capraru@popeci.ro
Telefon: +40 755 059 917
Mobil:: +40 251 410 088
Fax: +40 251 412 563

Gogoasa Mihai

Consultant Vânzări Autoutilitare

Limbi străine::
Engleză, Română

mihai.gogoasa@popeci.ro
Telefon: +40 251 410 088
Mobil:: +40 755 059 912
Fax: +40 251 412563

Eugen Oprea

Consultant Vânzări Autoutilitare

Limbi străine::
Engleză, Română

Telefon: +40 251 410 088
Mobil:: +40 752 010 073
Fax: +40 251 412 563

Ciontu Adrian

Consilier Service Tinichigerie și Vopsitorie
Passenger Cars Service, Trucks Service

Limbi străine::
Engleză

adrian.ciontu@popeci.ro
Telefon: +40 251 410 088
Mobil:: +40 752 010 074
Fax: +40 251 412 563

Popeci Auto

Limbi străine::
Germană, Engleză, Română

mercedes-benz@popeci.ro
Telefon: +40 251 410 088
Mobil:: +40 251 410 088
Fax: +40 215 412 563

Ioana Ciprian

Consilier Service Autoturisme
Passenger Cars Service

Limbi străine::
Engleză

ciprian.ioana@popeci.ro
Telefon: +40 251 410 088
Mobil:: +40 752 281 360
Fax: +40 251 412 563

Boboc Dan

Consultant Vânzări Autoturisme
Passenger Cars New Vehicles

Limbi străine::
Engleză, Română

dan.boboc@popeci.ro
Telefon: +40 251 410 088
Mobil:: +40 742 090 492
Fax: +40 251 412 563

Dan Iordache

Director Servicii Post-Vânzare
Passenger Cars Service, Trucks Service

Limbi străine::
Engleză, Română

dan.iordache@popeci.ro
Telefon: +40 251 410 088
Mobil:: +40 745 067 083
Fax: +40 251 412 563

Stefan Pinisoara

Director Vânzâri
Passenger Cars New Vehicles, Passenger Cars Used Vehicles, Trucks Used Vehicles

Limbi străine::
Engleză, Română

stefan.pinisoara@popeci.ro
Telefon: +40 251 410 088
Mobil:: +40 752 010 070
Fax: +40 251 412 563

Sandi Robert

Consilier Service Autoutilitare
Trucks Service

Limbi străine::
Engleză, Română

robert.sandi@popeci.ro
Telefon: +40 251 410 088
Mobil:: +40 749 019 904
Fax: +40 251 412 563

Bărbulescu Romeo

Consultant Vânzări Autoturisme
Passenger Cars New Vehicles

Limbi străine::
Germană, Engleză, Română

romeo.barbulescu@popeci.ro
Telefon: +40 251 410 088
Mobil:: +40 745 347 370
Fax: +40 251 412563