Căpraru Alina
Specialist Piese Schimb si Accesorii
Tel: +40 755 059 917
Mobile:: +40 251 410 088
alina.capraru@popeci.ro
Limbi străine:: Engleză, Română
Contact Person for: Passenger Cars Parts, Trucks Parts
Gogoasa Mihai
Consultant Vânzări Autoutilitare
Tel: +40 251 410 088
Mobile:: +40 755 059 912
mihai.gogoasa@popeci.ro
Limbi străine:: Engleză, Română
Contact Person for: 11_15
Eugen Oprea
Consultant Vânzări Autoutilitare
Tel: +40 251 410 088
Mobile:: +40 752 010 073
eugen.oprea@popeci.ro
Limbi străine:: Engleză, Română
Contact Person for: 11_15
Ciontu Adrian
Consilier Service Tinichigerie și Vopsitorie
Tel: +40 251 410 088
Mobile:: +40 752 010 074
adrian.ciontu@popeci.ro
Limbi străine:: Engleză
Contact Person for: 11_20, Passenger Cars Service, Trucks Service
Popeci Auto

Tel: +40 251 410 088
Mobile:: +40 251 410 088
mercedes-benz@popeci.ro
Limbi străine:: Germană, Engleză, Română
Ioana Ciprian
Consilier Service Autoturisme
Tel: +40 251 410 088
Mobile:: +40 752 281 360
ciprian.ioana@popeci.ro
Limbi străine:: Engleză
Contact Person for: Passenger Cars Service
Boboc Dan
Consultant Vânzări Autoturisme
Tel: +40 251 410 088
Mobile:: +40 742 090 492
dan.boboc@popeci.ro
Limbi străine:: Engleză, Română
Contact Person for: Passenger Cars New Vehicles
Dan Iordache
Director Servicii Post-Vânzare
Tel: +40 251 410 088
Mobile:: +40 745 067 083
dan.iordache@popeci.ro
Limbi străine:: Engleză, Română
Contact Person for: 11_20, Passenger Cars Service, Trucks Service
Stefan Pinisoara
Director Vânzâri
Tel: +40 251 410 088
Mobile:: +40 752 010 070
stefan.pinisoara@popeci.ro
Limbi străine:: Engleză, Română
Contact Person for: 11_17, Passenger Cars New Vehicles, Passenger Cars Used Vehicles, Trucks Used Vehicles
Sandi Robert
Consilier Service Autoutilitare
Tel: +40 251 410 088
Mobile:: +40 749 019 904
robert.sandi@popeci.ro
Limbi străine:: Engleză, Română
Contact Person for: 11_20, Trucks Service
Bărbulescu Romeo
Consultant Vânzări Autoturisme
Tel: +40 251 410 088
Mobile:: +40 745 347 370
romeo.barbulescu@popeci.ro
Limbi străine:: Germană, Engleză, Română
Contact Person for: Passenger Cars New Vehicles